Firma ELLI spol. s.r.o. Lišov, byla založena v roce 1993 třemi společníky s dvěma zaměstnanci. Jednatelem firmy se stal pan Kovařík František st. V roce 1995 koupila firma sklad drobných provozoven od MÚ Lišov v ulici Úzká. V areálu byla v roce 1998 postavena administrativní budova, dále byl upraven sklad a dílna na výrobu rozvaděčů NN.

Hlavní výrobní činností firmy ELLI spol. s.r.o., je dodávka elektrických instalací, silnoproudé rozvody, výroba rozvaděčů NN, projektová činnost hlavně v investiční výstavbě větších celků, ale i el.instalace a opravy v rodinných domech. Tuto činnost provádíme po celém území České republiky. Montáže jsme prováděli také na Slovensku, Ukrajině, Německu nebo Maďarsku.

Spolupracujeme s malými  i velkými firmami jako je například Robert Bosch České Budějovice, Strabag a.s., Hochtief a.s. České Budějovice, Mektec Manufacturing Corporation Europe CZ s.r.o., České Budějovice, Budvar n.p. , Magna Cartech spol. s r.o. - České Velenice, KERN - LIEBERS CR spol. s r.o., České Budějovice a mnoho dalších.